SOHBET'E BAĞLANMOBİL ESKİ SÜRÜM

Dini Sohbet Ortamı için
ilkbusem.net

Türkiye'nin en faydalı
bilgi dolu sohbet odaları ile
kendinizi geliştirin.

Bayanlara Yaklaşmanın Yolları Nelerdir?

Genellikle merhaba, nasılsın? gibi kelimeler bir iletişim başlangıcı olarak bilinirler. Ama klasik yöntemler maalesef artık ilgi görmemektedir. Tanışmak istediğiniz insanlar özellikle canlı sohbet siteleri aracılığı ile tanıyacaksanız daha ilgi çekici bir giriş yapmalısınız.

Seviyeli sohbet etmek için tavsiyelerimiz şu şekildedir;

  • Klasik kelimelerden ve cümlelerden vazgeçin. Bayan arkadaşlar bu tür girişimde bulunan erkeklerin mesajlarını okumadan siler. Unutmayın tek bir şansınız var doğru kullanmalısınız.
  • Tanımak istediğiniz kişinin profilini inceleyin. Belki sohbeti açacak ve karşı tarafın ilgisini çekecek bir giriş yapabilirsiniz.
  • Mobil sohbet yapacaksanız profil resmine bakın. Belki fiziksel özelliği ile alakalı ilgisini çekecek bir soru sorup muhabbete girebilirsiniz. Mesela giydiği kıyafet hakkında bir soru sorabilir veya saç modeli hakkında bayanlara iltifat edebilirsiniz.
  • Chat yaparken çok ısrarcı ve yapışkan olmayın. Eğer kadınların ilgisini çektiyseniz zaten size cevap verecektir. Birden fazla mesaj atmanız engellemenize veya kötü yönde fikrinin değişmesine sebep olabilir.
  • Kendinize güvenin hemen samimi olmayın ufak bir jest yapıp iltifat edebilirsiniz ama bu daha ilk cümlelerden deyim yerindeyse asılmak boyutuna gelmemeli. Aksi halde yine başarısız olacaksınız.

Sanal sohbet siteleri erkekler için doğru kullanıldığı taktirde bir avantajdır. Çünkü yolda veya kafede gördüğümüz bir bayanla tanışmaya çekinirken arkadaşlık sitelerinde bir bayana rahatlıkla yaklaşabilirsiniz. İlkbusem.net sitesinde binlerce kişi ile bedava chat yapabilir aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Ayrıca bir sonraki makalemizde chat yapmanın inceliklerini nelerdir? Öğrenebilir ve keyifle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Chat Yapmanın İncelikleri Nelerdir?
İslami Sohbet Odası

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

ONLİNE SOHBET ONLİNE SOHBET

Online sohbet ortamında tanıştığımız insanlarla bir çok şey paylaşır olduk. Uzun senelerdir tanıdığımız arkadaşlarımızla hatta en yakın arkadaşımızla bile paylaşmadığımız özelimizi online...

DEVAMI
SOHBET ETME SANATI SOHBET ETME SANATI

İnsanların iletişime geçmek için kullandığı birden fazla iletişim aracı vardır. Bunlardan en sık kullandığımız ve kendimizi en açık ifade edebildiğimiz olanı...

DEVAMI
İSLAMİ SOHBET İSLAMİ SOHBET

İslami sohbet odaları kişilerin beklentilerinin belli olması nedeniyle sohbet seviyesi bakımında birçok platformdan kendini ayırmayı başarmıştır. Dini paylaşımların yoğun...

DEVAMI