SOHBET'E BAĞLANMOBİL ESKİ SÜRÜM

Dini Sohbet Ortamı için
ilkbusem.net

Türkiye'nin en faydalı
bilgi dolu sohbet odaları ile
kendinizi geliştirin.

Bayanlara Yaklaşmanın Yolları Nelerdir?

Genellikle merhaba, nasılsın? gibi kelimeler bir iletişim başlangıcı olarak bilinirler. Ama klasik yöntemler maalesef artık ilgi görmemektedir. Tanışmak istediğiniz insanlar özellikle canlı sohbet siteleri aracılığı ile tanıyacaksanız daha ilgi çekici bir giriş yapmalısınız.

Seviyeli sohbet etmek için tavsiyelerimiz şu şekildedir;

  • Klasik kelimelerden ve cümlelerden vazgeçin. Bayan arkadaşlar bu tür girişimde bulunan erkeklerin mesajlarını okumadan siler. Unutmayın tek bir şansınız var doğru kullanmalısınız.
  • Tanımak istediğiniz kişinin profilini inceleyin. Belki sohbeti açacak ve karşı tarafın ilgisini çekecek bir giriş yapabilirsiniz.
  • Mobil sohbet yapacaksanız profil resmine bakın. Belki fiziksel özelliği ile alakalı ilgisini çekecek bir soru sorup muhabbete girebilirsiniz. Mesela giydiği kıyafet hakkında bir soru sorabilir veya saç modeli hakkında bayanlara iltifat edebilirsiniz.
  • Chat yaparken çok ısrarcı ve yapışkan olmayın. Eğer kadınların ilgisini çektiyseniz zaten size cevap verecektir. Birden fazla mesaj atmanız engellemenize veya kötü yönde fikrinin değişmesine sebep olabilir.
  • Kendinize güvenin hemen samimi olmayın ufak bir jest yapıp iltifat edebilirsiniz ama bu daha ilk cümlelerden deyim yerindeyse asılmak boyutuna gelmemeli. Aksi halde yine başarısız olacaksınız.

Sanal sohbet siteleri erkekler için doğru kullanıldığı taktirde bir avantajdır. Çünkü yolda veya kafede gördüğümüz bir bayanla tanışmaya çekinirken arkadaşlık sitelerinde bir bayana rahatlıkla yaklaşabilirsiniz. İlkbusem.net sitesinde binlerce kişi ile bedava chat yapabilir aradığınız aşkı bulabilirsiniz.

Chat Yapmanın İncelikleri Nelerdir?
İslami Sohbet

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Günümüzde Chat Yapmak Günümüzde Chat Yapmak

Geçtiğimiz yıllarda, internetle henüz tam anlamıyla içlidışlı değilken internete önyargıyla yaklaştığımız, birazda gözümüzü korkutan bir sistemdi. Bununla direkt...

DEVAMI
Chat Yapmanın İncelikleri Nelerdir? Chat Yapmanın İncelikleri Nelerdir?

Çağımızda; evden, işten veya yolda giderken sanal arkadaşlık kurabileceğimiz onlarca canlı sohbet siteleri vardır. Erkek kadın her yaştan kişi...

DEVAMI
İslami Sohbet İslami Sohbet

İslami Sohbet İlkBusem Ailesi olarak Siz kullanıcılarımıza daha kaliteli, dini ve yaşamlarımıza uygun ortamlar sunabilmek için, İslami sohbet odalarımızı aktif...

DEVAMI